Teksti suurus:
A A A

Läänemaa parim noorsootöötaja 2015 on Kaitseliidu vabatahtlik noortejuht!

25.11.2015
Raigo noorkotkastega 2014.a Tihu Kevadel võistlemas
Autor: Heiki Magnus
Teisipäeval, 24. veebruaril tunnustas Läänemaa parimaid noori, noorsootöötajaid, sündmusi. Kaitseliidu Lääne malev võib rõõmustada! Läänemaa parim noorsootöötaja 2015 on vabatahtlik  noortejuht Raigo Õiglas. Selline tunnustus anti Läänemaal esmakordselt Kaitseliidu vabatahtlikule noortejuhile.
Raigo panustab vabatahtlikule tööle kaks nädalavahetust kuus. Aktiivselt osaleb ta kõikide Noorte Kotkaste maakondlike sündmuste ettevalmistamisele ja läbiviimisele. Tema noored on Kaitseliidu Lääne malevas parimad rännakutel. Lisaks tegeleb ta ka nooremate noorkotkastega, korraldades neile vähemalt kord kuus välilaagreid. Noored hindavad Raigot ja ta on neile suureks eeskujuks.

Noored Raigost.

„Raigo on parim juht, keda tahta.Ta arvestab alati kõigiga ja leiab kompromisse.  Ta hoiab oma huumoriga meil alati moraali üleval.“ Kevin Mardiste, noorkotkas.

„Raigo on väga hea juht, kes on abivalmis, lahke, tark ja tunneb oma tööd. Tema aitamisel ja juhendamisel olen ma see inimene, kes ma olen täna.“ Siim Põldmaa, noorkotkas.

„Ta teeb palju nalja, kuid sisimas on ta hästi südamlik ja hooliv. Ta ütleb meile tihti: „Seljad sirgu ja alati edasi!““ Maris Esko, kodutütar.

„See on mu elu parim pühapäev!“ Sellised sõnad lausus noorkotkas Erko Puskar pärast novembrikuist välilaagrit.

Kaitseliidu Lääne maleva noortejuhid võivad veelgi uhkust tunda, kuna tunnustatud said ka teised meie inimesed!

Läänemaa parim noor 2015 on Eliise Tiidussalu, kes on suur kodutütarde ja noorkotkaste toetaja. Eliise on paljudel üritustel abiks käinud – pildistamas, diplomeid tegemas, kontrollpunktides kohtunikuna.

Läänemaa sündmus 2015 nominent on laager saate „Kodutunne“ perede lastele. Laagri eestvedaja on samuti Lääne maleva noortejuht Halja Veersalu. Kahjuks jäi selles valdkonnas parim sündmus välja kuulutamata, kuna nominente oli vaid kaks.

Läänemaal tunnustatakse noorsootöötajaid 2006. aastast.